Sunliss

Sunliss
   

ZABIEG SUNLISS

Co to jest zabieg SUNLISS?

 

Trwałe prostowanie włosów keratyną SUNLISS zostało zapoczątkowane w Brazylii. To efekt trwających ponad 10 lat prac badawczych nad przywracaniem kosmykom zdrowej kondycji. Produkt powstał dzięki połączeniu wyników badań z amerykańskimi standardami produkcji oraz innowacyjną niemiecką myślą technologiczną. Dzięki zabiegowi SUNLISS można trwale wyprostować włosy kręcone i puszące się. Następuje odbudowa zniszczonych kosmyków w nieinwazyjny i naturalny sposób. Trzecia, najnowsza generacja wyjątkowych preparatów keratynowych marki SUNLISS jest dziś wiodącą na rynku, nawet wśród najbardziej wymagających brazylijskich Klientek. Czas, by zdobyła serca również europejskich użytkowniczek.

Jak to działa?

 

Unikalne połączenie aktywnych substancji w zabiegu prostowania i odbudowy keratyną przywraca kosmykom naturalny zdrowy stan. Struktura pojedynczych włosów zostaje odbudowana liniowo. Na powrót stają się one idealnie gładkie i proste. Podstawowym składnikiem aktywnym jest tutaj keratyna, czyli główny budulec m.in. skóry i paznokci. To właśnie ta substancja dodaje im połysku, eliminuje skręt i puszenie się. Dodatkowo w preparatach SUNLISS znajdują się antyoksydanty, wyciągi z roślin oraz witaminy. Taka kompozycja doskonale nawilża i dostarcza niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu pasma stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Połysk oraz gładkość zawdzięczamy kwasom tłuszczowym, które tworzą niewidzialną barierę ochronną. Podczas zabiegu SUNLISS łuski włosa otwierają się, przez co składniki aktywne wnikają dogłębnie. Keratyna do włosów SUNLISS nie zawiera formaldehydów!

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

 

Idealna gładkość i miękkość osiągnięta przez zastosowanie naszych preparatów utrzymuje się nawet przez 4 miesiące.

Jak dbać o włosy po zabiegu?

 

W ciągu pierwszych dni po wykonaniu zabiegu nie należy ich moczyć, wiązać ani upinać. Pierwsze mycie można wykonać nie wcześniej niż po 48 godzinach, tak aby włosy mogły w pełni zaabsorbować wprowadzone substancje aktywne. Wcześniejsze umycie może skrócić efekt zabiegu.

W trakcie normalnej codziennej pielęgnacji należy unikać szamponów i odżywek, które mają w składzie silikony, chlorek sodu, alkohol oraz SLS/SLES. Zaleca się korzystanie ze specjalistycznych kosmetyków z linii SUNLISS – szamponu oraz mleczka odżywiającego.

Farbowanie / Strzyżenie

 

Po wykonaniu zabiegu warto zaczekać z cięciem do pierwszego mycia, wówczas będzie ono dopasowane do nowych, uzyskanych dzięki niemu cech fryzury. Nie ma przeciwwskazań do koloryzacji, zaleca się jednak odczekanie 2 tygodni po zabiegu. Jeśli planujemy zmianę koloru i keratynowe prostowanie, zaleca się wykonać koloryzację co najmniej tydzień przed zabiegiem.