Sunliss

Sunliss
   

PROSTOWANIE KERATYNOWE

ZALETY PROSTOWANIA KERATYNOWEGO

 

Pierwszą korzyścią jest oczywiście wygoda Klientki. Dla kobiet, które każdego dnia muszą samodzielnie stylizować swoją fryzurę keratynowe prostowanie włosów to sposób na znaczne zaoszczędzenie czasu. Dzięki temu, że podczas zabiegu wykorzystuje się naturalny składnik, stan fryzury ulega znacznej poprawie bez żadnych skutków ubocznych. Nie od dziś wiadomo przecież, że keratyna do włosów to świetny sposób na odżywienie i wygładzenie kosmyków, a dodatkowo nadanie im niezwykłego blasku. A co najważniejsze, efekt ten może utrzymać się nawet przez 4 miesiące!

Pragniemy zapewnić, że zabieg, o którym tu mowa, jest całkowicie bezpieczny i nadaje się do każdego rodzaju kosmyków – również tych farbowanych i bardzo zniszczonych.

 

WADY

 

Jak wszystko, również prostowanie włosów keratyną posiada swoje wady. Główna niedogodność wiąże się z koniecznością posiadania specjalistycznego sprzętu, który stanowi niemały wydatek. Dodatkowo wykonanie zabiegu jest niemożliwe bez odpowiednich preparatów.

Niestety nie istnieje możliwość samodzielnego wykonania takiego zabiegu – zawsze należy korzystać z usług fryzjera, który przeszedł odpowiednie szkolenie i posiada niezbędną wiedzę do tego, by cały proces zakończył się sukcesem. Należy również pamiętać, że tego typu zabieg jest pracochłonny i wymaga zarezerwowania sobie odpowiedniej ilości wolnego czasu na jego przeprowadzenie.